Каталог компаний (бесплатная регистрация и поддержка)

Поиск по каталогу
Популярные категории
интернет-магазины
(10731 просм.)

рекламно-маркетинговые услуги
(9778 просм.)

полы, паркет, ламинат, ковролин, линолеум, плинтус, кафель, плитка
(8514 просм.)

автозапчасти
(8374 просм.)

полиграфические услуги
(8170 просм.)

ремонтно-строительные услуги
(7960 просм.)

информационные услуги
(7834 просм.)

электроустановочные изделия
(7028 просм.)

оборудование промышленного назначения
(6690 просм.)

казино, ночные клубы, рестораны, бары
(6628 просм.)

Новые компании
Аудиторская фирма «Аксенова и партнеры»

Умные игры, ТМ

Международная Инновационная Клиника

Warmo

Push DigitalAVTO OIL

Интернет-магазин “Имкар”

SportArenaua

WOOD MADE

Blorax - SEO and PPC Agency

Gisolo

Jusy baby (Джуси беби), ТМ

West Study

GalSad

0112.GROUP

Группа компаний Эталон

Trident

Кабинет компании

Логин

Пароль

Регистрация в каталоге

Восстановление пароля

Популярные компании
helpPC, техническая поддержка компьютеров и сетей

Top Yachts Division Group

Ricco

Мастерская комфорта ООО КАН - деревянные двери, лестницы, детали интерьера Харьков

"APK" Clinic Family Dentistry Simferopol

Сеть магазинов «Швейная техника в Харькове»

ЗАО ТМ «Змиевская овощная фабрика»

ЧП Федоров

Информационно-юридический центр Поиск (бизнес-консалтинг; регистрация, ликвидация предприятий)

Магазин "Сварщик"

АвтоКниги

ООО "Производственно-монтажное предприятие "Стройэнерго"

Електромережі "з одних рук"

Интернет-магазин детской одежды CHIPOLLINKO в г.Хмельницком

Информационно-туристический центр Поиск

Компания "Садко" - ландшафтный дизайн

O.G.SERVICE / ЧП Гриненко

webPC, web-development company

Pidloga.com - Напольные покрытия: ламинат, паркетная доска

Zeland - натяжные потолки в Харькове

Полезные ссылкиЕлектромережі "з одних рук"
Електромережі

Електричні мережі з "одних рук"

*    Внутрішні та зовнішні споруди і мережі електропостачання низької (до 400В) і середньої (до 35кВ) напруги

 

*    Електрообладнання будівель виробничого призначення, житлових та громадських будівель

 

*    Системи блискавкозахисту

*    Системи заземлення до 0,5 Ом

*    Електроосвітлення

*    Автоматизація та КВП

 

ТОВ «АС» надає послуги в електротехнічній галузі з 2000 року та є спеціалізованою електромонтажною організацією, яка на високому професійно-технічному рівні виконує такі види робіт:

 

* Оформлення необхідних документів та отримання технічних умов на підключення електричних мереж;

 

* Виконання проектно-вишукувальних робіт і проектно-кошторисної документації (з узгодженням в усіх зацікавлених організаціях);

 

*  Комплектація і поставка електротехнічного обладнання;

*  Монтаж мереж електропостачання та електроосвітлення;

* Проведення пусконалагоджувальних робіт та вимірювання електричних величин в електроустановках;

 

*  Здача об’єктів в експлуатацію.

 

ТОВ «АС» має ліцензію Харківської ОДА № АА 668966 на виконання усіх видів проектних і електромонтажних робіт в електричних мережах до 35кВ та проведення пусконалагоджувальних робіт в електроустановках.

Харківським ДЦСМС, разом з Східним ЕТЦ Держнаглядохоронпраці України проведена атестація електротехнічної лабораторії в сфері контролю безпеки умов праці і робіт по забезпеченню захисту життя і здоров'я людей на технічну компетентність для проведення вимірювань електричних величин в діючих електроустановках (атестат № 100 – 1500/2004).

На підприємстві ТОВ «АС» працюють кваліфіковані електромонтажники, які мають право на самостійне виконання робіт в електроустановках з ІІІ и ІY групами з електробезпеки та чотири інженери з правом на керівництво виконанням робіт в електроустановках з ІY і Y групами з електробезпеки.

Фахівці підприємства постійно вивчають передовий досвід вітчизняних та закордонних компаній.

В своїй діяльності адміністративно-технічний персонал фірми першочергову увагу приділяє якості робіт, що виконуються, та матеріалів, які використовуються.

Кваліфікований інженерно-технічний персонал, застосовує в своїх рішеннях сучасну електротехнічну продукцію, передові технології в проектуванні і монтажу, що дозволяє фірмі працювати без помилок і в установлені терміни та виконувати свої гарантійні обов’язки  на виконані роботи.

Підприємство має більш ніж дев’ятирічний досвід виконання робіт на вітчизняних відповідальних об’єктах промислового та житлово-громадського будівництва.

«АС» ТОВ підготовлено в технологічному та організаційному плані до співробітництва з самими вимогливими партнерами.

 

Так на сьогоднішній день актуальним є створення систем енергозабезпечення і ТОВ "АС" має достатній досвід проектування та вводу в експлуатацію таких складних об’єктів та пропонує своїм клієнтам влаштування систем гарантійного електропостачання (СГЕ) на їхніх об’єктах.

 

Система гарантійного електропостачання (СГЕ) є набором функціонального електрообладнання та схемних рішень, які призначені для забезпечення відповідальних електроприймачів критичної групи безперебійним і якісним електроживленням в усіх режимах роботи мережі, а саме в нормальному, аварійному та режимі профілактичного обслуговування. Приклад такого схемного рішення представлено в додатку.

До складу СГЕ входять такі основні пристрої:

þ  Шафа автоматичного включення резервного живлення (АВР), яка поєднує в собі пристрої уводу та обліку електричної енергії, та яка призначена для прийому, обліку, комутації споживаної електроенергії, а також увімкнення резервного живлення в аварійному режимі;

þ  Головна розподільча шафа (ГРШ), до якої підключені силові та розподільчі мережі всіх груп електроприймачів першої категорії надійності електропостачання;

þ  Шафа компенсації реактивної потужності (ШК);

þ  Шафа автоматичного включення резервного живлення від дизельної електростанції (АВР ДЕС);

þ  Розподільча шафа електростанції (РШ ДЕС), яка призначена для розподілу електричного навантажування електроприймачів першої категорії надійності електропостачання;

þ  Агрегат безперебійного живлення (UPS) та його технологічні пристрої: шафа байпасу (ШБ), яка призначена для виводу UPS з режиму роботи в режим профілактики без переривання живлення електроприймачів; розподільча шафа комп’ютерного навантаження та споживачів критичної групи першої категорії надійності електропостачання (РШК).

þ  Автономна дизельна електростанція (ДЕС), яка використовується як додаткове резервне джерело живлення.

 

Ключовим елементом такої СГЕ є пристрій автоматичного включення резервного живлення (АВР), який під час зникнення напруги на основному уводі автоматично перемикає живлення електроприймачів від резервного уводу. Ті АВР, що до цього часу існували в світі не мали необхідної швидкодії при перемиканні з основного уводу на резервний, а такий електроприймач як комп’ютер допускає перерву в електропостачанні не більш ніж 100мс.

Тому для забезпечення надійної роботи комп’ютерної мережі, в доповнення до пристроїв АВР встановлювались джерела безперебійного живлення на акумуляторах. Українськими інженерами розроблена і запатентована схема пристрою АВР, яка надає можливість безперебійної роботи електрообладнання та комп’ютерної мережі втому числі без таких джерел живлення. Це сталося тому що АВР, який пропонує ТОВ "АС" має такий малий час на перемикання (20мс) з основного уводу на резервний, що дозволяє його використання для живлення навіть комп’ютерних мереж. Просто кажучи комп’ютери "не помічають" перерву в живленні електроенергією.

 

Для влаштування СГЕ важливим є наявність як мінімум двох близько розташованих трансформаторних підстанцій. Але навіть тоді коли місцеві умови надають можливість здійснення живлення від різних підстанцій, енергопостачальник висуває додаткові технічні вимоги (наприклад замінити трансформатор на більш потужний), які в наслідок значного збільшення вартості обладнання та робіт унеможливлюють будову СГЕ.

Фахівці ТОВ "АС" пропонують встановити трансформаторну підстанцію безпосередньо в будівлі для якої власно і влаштовується СГЕ. Таке рішення цілком можливо, але тільки тоді коли трансформаторна підстанція, яка має бути вбудована  в споруду замовника, в своєму складі матиме сухий силовий трансформатор з литою ізоляцією. Такі трансформатори надійні, пожаро-, екологічно- та електробезпечні, волого- та хімостійкі, безвідмовні та зручні в експлуатації. Більше того встановлення трансформатора поблизу електроприймачів зменшує витрати на будівництво, а за рахунок зменшення втрат в низьковольтних кабелях живлення дозволяє домогтися значної економії електроенергії під час експлуатації.

 

Системи блискавкозахисту. Розряди блискавки завжди вразливі, але небезпечні для людини та його середовища і це не можна недооцінювати. Як що блискавка влучить в будівлю, то в місці удару та в конструкціях виникає нагрівання і таким чином з'являється небезпека спалаху. В Європі щороку удари блискавки причиняють шкоду на мільйони євро. Ефективний захист від прямого удару блискавки реалізується влаштуванням системи блискавозахисту, яка поділяється на такі функціональні частини, як:

*   Блискавкоприймач, який призначений для прийому розряду блискавки.

*   Струмовідвід, який забезпечує відвід струму розряду блискавки від блискавкоприймача до заземлюючого пристрою

*   Заземлюючий пристрій, що має на меті безпечне розтікання у ґрунті струмів розрядів блискавки.

*   Пристрій зрівнювання потенціалів, який захищає будівлю від наведення або заносу енергії розрядів блискавки.

*   Пристрій для захисту електрообладнання від перенапруги.

 

Системи заземлення є дуже важливими технічними засобами, які влаштовуються шляхом з'єднання відповідних частин устаткування або електричної мережі з металевим предметом, що знаходиться у землі. Відповідно до вимог, яким має відповідати заземлення, воно поділяється на:

*   Захисне заземлення, яке має на меті захист людей від ураження електричним струмом;

*   Робоче (технологічне) заземлення, яке забезпечує належне функціонування електричних, телекомунікаційних та радіоустановок;

*   Заземлення системи блискавозахисту.

Залежно від технічних потреб і економічних можливостей проекту в цих системах ТОВ "АС" використовує сталь гарячого оцинкування, нержавіючу сталь, мідь, сталь з мідним покриттям та ін. Такі системи є надійними в експлуатації та стійкими до корозії. Термін експлуатації збудованих ТОВ "АС" заземлювачів складає не менше 30 років. Технології, які використовують фахівці ТОВ "АС" дозволяють встановити заземлення в умовах обмеженого простору і не потребують демонтування великої площі асфальту або бруківки, як це робиться зазвичай. Навіть тоді коли заглиблення стрижнів заземлення потребує кілька десятків метрів ТОВ "АС" уникає буріння свердловин.

 

В кожному конкретному випадку повний цикл робіт по влаштуванню систем електропостачання включає до себе:

*   Аналіз стану системи електропостачання об'єкту і видача технічно та економічно обґрунтованих рекомендацій з оптимізації параметрів режимів її роботи;

*   Проведення вишукувань та необхідних проектних робіт;

*   Розробка повного комплекту проектно-кошторисної документації на підставі нормативних документів;

*   Розробка типових програм и індивідуальних методик іспитів електромереж та електрообладнання;

*   Поставка електрообладнання;

*   Виготовлення та поставка основних видів комплектуючого обладнання електрощитових;

*   Монтажні та пусконалагоджувальні роботи;

*   Введення системи електропостачання в експлуатацію;

*   Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Контактная информация:


телефон: 71-91-007
факс: 714-10-37
ICQ: 418834691Спектр деятельности:


Энергетика, Ресурсы / теплоэнергетика, электроэнергетика
Услуги / техническое обслуживание
Строительство, Материалы, Ремонт / электроустановочные изделия
Строительство, Материалы, Ремонт / кабели, проводаФотогалерея:


Електромережі

Електромережі

ЕлектромережіПоиск партнеров и возможностей ведения бизнеса
с помощью каталога предприятий

 

Человек существо ищущее. От рассвета до заката своей жизни. Молоко матери, внимание отца, быстрый велосипед, верные друзья, любимая работа, дом с камином, крепкая семья, финансовая свобода, минуты радости и счастья – все это объекты поиска.

 

Информационный центр «Поиск» -  это минимум затраченного времени и максимум полученных возможностей, это создание взаимосвязей между людьми и организациями, это удобство и скорость в принятии верных решений.

 

 

ЦЕЛЬ КАТАЛОГА:

Вам необходима профессиональная консультация юриста? Вам необходимо закупить партию редкого сырья? Вы реализуете деревообрабатывающее оборудование? Электронный каталог poisk.kharkov.ua позволит ответить на эти вопросы и осуществить другие возможности: 1) найти нужную товар или услугу 2) найти компанию для создания партнерских отношений 3) оставить полезную о себе или своей компании информацию.

 

 

 

ЗАДАЧА КАТАЛОГА:

Удовлетворение потребностей субъектов предпринимательской деятельности в Украине и за рубежом путем организации эффективного информационного взаимодействия и предоставления профессиональных услуг: поиск партнеров, расширение бизнеса, поиск объектов недвижимости (аренда, выкуп), организация бизнес-поездок, семинаров, конференций, участие в выставках. Регистрация в каталоге бесплатная.

 

 

ФИЛОСОФИЯ КАТАЛОГА:


Мы живем в удивительное время. Время возможностей. Возможности создаются, существуют и упускаются. Мы каждый день совершаем выбор, наш собственный выбор. Этот выбор формирует нашу жизнь. Вы слышали о теории шести рукопожатий? Когда до любого человека нашей планеты можно добраться цепочкой из шести людей?
Подумайте о мире, в котором вы абсолютно один, совершенно один. И подумайте о мире, в котором так много интересных и удивительных людей, где ваш круг знакомств неизмеримо велик. Наша цель – объединение. И наша задача, быть друг другу настолько полезными и продуктивными, насколько это возможно. Присоединяйтесь! Выбор за вами.